Your Cart

ÕPI OMAL AJAL

Relvaloa taotleja e-õppe koolitus

Sa ei pea enam istuma klassiruumis ega jälgima lektori juttu. Õpid ise meie poolt antud suuniseid ja prioriteete järgides ning seda siis kui on aega, tahtmist ja võimalus. Meie usaldame Sind, et omapoolse pühendumuse ja hea juhendamise korral oled valmis sooritama nii teooriaeksami kui ka laskekatse koos relva ohutu käsitsemise võtetega. Koolituse hind on 150 eurot.

Koolituse tutvustus

Programm koosneb viiest teoreetilise õppe moodulist, testikeskkonnast ja individuaalse relva – ja laskeõppe tundidest, kus saate kinnituse oma teadmiste ja oskuste taseme kohta.

Esimeses õppemoodulis tutvute programmi struktuuri, relvaeksami nõuete ja läbiviimise korraga ning ühtlasi viime Teid relvadega seonduva kultuuri ja eetika maailma. Anname metoodilisi soovitusi ja ülevaate vajaminevatest õppevahenditest.

Teise mooduli keskmes on relvaseadus, kus alamoodulitena omandate relvaseaduse peatükkides ja rakendusaktides sisalduvad nõuded. Olulisemad alamoodulid/peatükid lõpevad kontrollküsimustega õpitu kohta.

Kolmanda moodulis omandate karistusõiguslikud alused ja vastutuse sisu ja määrad karistusseadustiku, relvaseaduse ja selle rakendusaktide nõuete rikkumise eest.

Neljanda mooduli keskmes on hädakaitse teoreetilis-juriidiline käsitlus ning sellest tulenevad praktilised olukorrad ja kaasused.

Viiendas moodulis omandate tulirelva ohutu käsitsemise peamisi reegleid nii kirjas kui pildis. Saate hinnata oma teadmisi videokaasustele hinnangu andmisel ning omandate teoreetiliselt peamised tehnilised võtted laskeharjutuste sooritamiseks.

Kursus lõpeb valikvastustega testide (mis on sarnased politseis toimuva eksami testiküsimustega) lahendamisega, kus saate piiramatul arvul kontrollida oma teadmisi vastates 30 minuti jooksul 10-le valikvastustega küsimusele.

Teooriakursuse järgselt on Teil võimalus broneerida kaks tunniajalist individuaalset treeningut, et valmistuda teoorias õpitu realiseerimiseks eksami laskekatsel. Treeninguteks broneeri aeg eraldi telefonil 5637 7772 või e-posti aadressil info@topgun.ee

Kursuse kogumaksumus on 150 eurot. Kursusele registreerimiseks saada e-kiri aadressile info@topgun.ee , pärast mida saadame Teile arve ja mille tasumisel avame Teile personaalse ligipääsu topgun.ee/academy moodle keskkonnas e-õppe kursuse 30 päevaseks kasutamiseks. Alati oleme valmis vastama ka Teie poolsetele küsimustele.

Võta ühendust ja registreeru!

Kirjuta meile ja anna teada soovist osaleda järgmisel relvaloa e-õppe kursusel. Saadame peale registreerumist täpsema info Sulle e-mailile.

Broneeri aeg