Your Cart

TopGun Laskurklubi

TopGun Laskurklubi keskendub laskespordi ja -harrastuse ning relvakultuuri edendamisele, rõhutades relvaomaniku vastutust, ohutust ja enesearengut, mis peegeldub nii meie treeningutes kui ka liikmete pühendumises.

Laskurklubist

TopGun laskurklubi juhatuse liikme Einar Lillo sõnul on klubilise tegevuse põhieesmärgiks laskespordi ja – harrastuse ning relvakultuuri edendamine, ehk siis relva omamine algab eelkõige relvakultuuri tundmisest, ohutusest, teistega arvestamisest ja vastutusest ning alles seejärel tuleb tehniline varustus, taktikalised oskused ja regulaarne treening. 

Nagu idamaade võitluskunstide austaja jaoks on tatami püha paik, millele astutakse austuse ja kummardusega, nii on ka lasketiir relvaomaniku jaoks pühamu, kuhu tullakse kaine pea ja puhta südametunnistusega ning lahkutakse veelgi parema inimesena.

Meie eesmärk

Kõik klubi liikmed annavad allkirja ja kinnitavad: liitudes Klubiga on minu tegevuse eesmärgiks laskespordi ja -harrastuse ning relvakultuuri edendamine ning sellega seonduv isiklik areng. Relvad ja laskekunst nagu iga teinegi kunstiliik põhineb filosoofial, kultuuril,  oskustel ja vastutusel ning selle ühiskondlikul mõjul. Relvade ja laskmisega seonduvat ei saa ega tohi käsitleda ainult varustuse, tehnika rohkuse ja oskuste kontekstis.

Laskesport ja -treeningud algavad relvakultuuri tundmisest ning oskusest ja võimest evida lisaks relvale ja oskustele lisanduvat vastutust.

Oled valmis liituma?

Kui eeltoodud põhimõtted kõnetasid sind ja soovid regulaarselt treenida ning enesearenguga tegeleda TopGun laskurklubis siis võta meiega ühendust.

Broneeri aeg